.

.

New
Синови на анархијата - налепница за портрети без карактеристики - Налепница Графичка - Авто, wallид, лаптоп, ќелија, налепница за камиони за прозорци, автомобили, камио

Синови на анархијата - налепница за портрети без карактеристики - Налепница Графичка - Авто, wallид, лаптоп, ќелија, налепница

DEN 101.28

Стока
Во продавницата

Висок квалитет : Направено од висококвалитетен водоотпорен материјал. Водоотпорен, без бледнее, лесен за лепење или кора, без остаток. Лесно за нанесување : Пред да ја нанесете етикетата, исчистете ја и исушете ја површината со детергент. Само излупете и залепете го на површината, можете лесно да залепите налепници за автомобили. Налепниците можат да работат на сите различни видови на површини. Уникатниот дизајн ги прави естетските налепници поживописни и убави. Налепниците на браник можат да се користат на wallsидови, подови, браници, персонализирани лаптопи, велосипеди, шлемови, како што се стакло, тврди површини, пластика, метал, wallsидови, капи, прозорци. Оваа декларација за налепница со високи кватилт ќе трае долго време. Направено во САД совршено за вашиот автомобил камион ван теренец или РВ. Одлични предмети да се залепат на лаптоп или wallид или прозорец. Одличен подарок за оние саркастични такери.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи