.

.

New
Стол за стол за стол за стилизирање на салони за стол за убавина хидрауличен салон - Creativita

Стол за стол за стол за стилизирање на салони за стол за убавина хидрауличен салон - Creativita

DEN 1055.52

Стока
Во продавницата

Мемориска пена со висока густина со мек винил со висок степен за максимална удобност и издржливост. Хидраулична пумпа со тешка должност за да се справи со тежините над 450 фунти. Ултра модерен дизајн со одмор на хромирани раце. Достапно во црна или сива боја. 1 година гаранција на стол, 2 години на пумпа и 3 години на база. Мемориска пена со висока густина со мек винил со висок степен за максимална удобност и издржливост. Хидраулична пумпа со тешка должност за да се справи со тежините над 450 фунти. Ултра модерен дизајн со одмор на хромирани раце. Достапно во црна или сива боја. 1 година гаранција на стол, 2 години на пумпа и 3 години на база. Секогаш толку елегантен и современ дизајн на стол за стил на стил Creativita ќе биде фокусна точка на кој било салон или бањата. Внимателно избалансирана висина на потпирачот за грб со заоблени хромирани акцент на рацете му обезбедува на клиентот супериорно ниво на удобност и луксуз. Елегантен и современ дизајн со хромирана акцент на раката со висока густина меморија со висока мека винил за долготрајна употреба на хидраулична пумпа со тешка должина се справува со тегови над 450 фунти што одговараат на шампон за миење садови #7062 Викторија со тркалезна нога, достапна со тркалезна, квадратна или пет-starвезда Вклучен потпирач за подножје на база T-Bar. Гаранција : Една година на стол, две години на пумпа и три години на база. ****** Повик пред породувањето “и„ испорака на рабници “ - предметите ќе бидат отстранети од камионот и ќе бидат поставени од предниот дел или од работ на работ на бизнисот. Вклучени се внатрешни испораки или отстранување на кутии, исто така, не заборавајте да ги проверите вашите предмети за време на испорака за можни штети за испорака.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи