.

.

New
Лореал Колк Висок Интензитет Пигменти Светла Сенка Дуо, Немирни 328 Од Лореал Париз

Лореал Колк Висок Интензитет Пигменти Светла Сенка Дуо, Немирни 328 Од Лореал Париз

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Содржат микро-прашкасти пигменти за ултра-мазни контури и слоевитоструер боја исплата долготрајни живописни бои, супер-мешавина. Лореал Париз Хип Студио Тајни Професионални Концентрирани Сенка Дуо, 0.08 Унца.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи