.

.

New
M3 M4 HEX SOCKET SOCKET SCOUCK SCRENG STARTH PLASTING ALLEN најлонски завртки)

M3 M4 HEX SOCKET SOCKET SCOUCK SCRENG STARTH PLASTING ALLEN најлонски завртки)

DEN 694.40

Стока
Во продавницата

Големина : M3 x20mm (20 парчиња). Димензии : М3*3. Е прилагодено : да. Број на модел : М3. Пакет : Под 50 парчиња. Големина : M3 x20mm (20 парчиња). Димензии : М3*3. Е прилагодено : да. Број на модел : М3. Пакет : Под 50 парчиња. Спецификации на предметите : Димензии : M3*3 IS Прилагодено : ДајМодел Број : M3 Package : Под 50pcsmaterial : Plastichead Стил : Тип на тркала : Машински завртки Стил : Хекс -приклучок Снабдувања : Електрично.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи