.

.

New
Decorlife Blow Up Santa, 6ft Дедо Мраз, Восфаплива торба за носење со вградени LED светла, Божиќни надувувања Дедо Мраз Градина Семејно семејство реквизит на отворено

Decorlife Blow Up Santa, 6ft Дедо Мраз, Восфаплива торба за носење со вградени LED светла, Божиќни надувувања Дедо Мраз Градина

DEN 799.84

Стока
Во продавницата

1 x надувување Дедо Мраз (6ft). 1 x настава. 4 x удели. 2 x Прицврстете ги тетрите. 【Среќен Божиќ】 Дедо Мраз е токму тука, проверувајќи го списокот на подароци! Дефинитивно огромен хит со деца и носи насмевки на сите, правејќи го вашиот Дедо Мраз надувување на разговорот за блок. 【Осветлете ја Бадник】 Внатрешното LED светло го прави вашиот Дедо Мраз starвезда на дворот, наградувајќи ве со срдечни моменти кога ќе се вратите дома. 【Прекрасен квалитет】 Направено од здрав материјал, овој гигант на надувување на Дедо Мраз ви овозможува да го користите цела сезона и да го направите назад, очекувајќи да го користите следниот пат. 【Лесно е да се постави】 Само поштедете го патентот на дното на Дедо Мраз, а потоа приклучете го адаптерот во излез за да ја разнесе клаузулата за Дедо Мраз. Тој магично ќе се појави со торби подароци одеднаш. 【Ништо друго не беше потребно】 доаѓајќи со пондерирана база, прицврстете ги тетрите и влоговите, Дедо Мраз ќе застане исправено без никакви потешкотии, правејќи ги вашите декорации на надувување на отворено. 【Среќен Божиќ】 Дедо Мраз е токму тука, проверувајќи го списокот на подароци! Дефинитивно огромен хит со деца и носи насмевки на сите, правејќи го вашиот Дедо Мраз надувување на разговорот за блок. 【Осветлете ја Бадник】 Внатрешното LED светло го прави вашиот Дедо Мраз starвезда на дворот, наградувајќи ве со срдечни моменти кога ќе се вратите дома. 【Прекрасен квалитет】 Направено од здрав материјал, овој гигант на надувување на Дедо Мраз ви овозможува да го користите цела сезона и да го направите назад, очекувајќи да го користите следниот пат. 【Лесно е да се постави】 Само поштедете го патентот на дното на Дедо Мраз, а потоа приклучете го адаптерот во излез за да ја разнесе клаузулата за Дедо Мраз. Тој магично ќе се појави со торби подароци одеднаш. 【Ништо друго не беше потребно】 доаѓајќи со пондерирана база, прицврстете ги тетрите и влоговите, Дедо Мраз ќе застане исправено без никакви потешкотии, правејќи ги вашите декорации на надувување на отворено. Decor Life е решение за едношалтерски партии за милиони клиенти од целиот свет. Одличните дизајнери ги прават нашите дизајни уникатни и одлични производители ни помагаат да произведуваме производи со висок квалитет. Ние сме посветени да ја направиме вашата забава забавен настан што ќе го запомниме за наредните години. Совршен додаток на екранот на предниот двор. Само вклучете се на излез за напојување со 2 prong за да го разнесе Дедо Мраз, нека соседите можат да го видат со неговиот подарок. Толку среќно и убаво, изгледа одлично за време на Божиќ. Искористете го исто така е лесно : исклучете го, дефлатирајте, вратете се и ставете ја во оригиналната кутија за следната година. Што ќе добиете.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи