.

.

New
Jayеј Seo New York Mets потпиша автограмирана 8x10 фотографија w/COA - Автограмирани фотографии од MLB

Jayеј Seo New York Mets потпиша автограмирана 8x10 фотографија w/COA - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 431.84

Стока
Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Jayеј Seo New York Mets потпиша автограмиран 8x10 Photo w/ COA Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија. Меморијалии на Yorkујорк Метс.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи