.

.

New
Гарднер Бендер 20-2218 Допрете Сплице, 5 пакет, црвено

Гарднер Бендер 20-2218 Допрете Сплице, 5 пакет, црвено

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Производот е добар за употреба. Производот е многу издржлив. Произведено во Кина. Производот е добар за употреба. Производот е многу издржлив. Произведено во Кина. Опис на производот Gardner Bender 20-2218 Tap Splice, 5 пакет, црвена (22-18 AWG) од производителот Пластични брзи сплики на чешма ги прават врските лесно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи