.

.

New
Жирафа Симпатична Метал Значка Носителот Ролна Стигнале Име Лична Карта Носителот Со Појас Клип Клуч Прстен

Жирафа Симпатична Метал Значка Носителот Ролна Стигнале Име Лична Карта Носителот Со Појас Клип Клуч Прстен

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Нерѓосувачки челик. Произведено во САД Или Увезено. 🎅 Изработена од нерѓосувачки челик, површината е полирана, текстурата е повеќе текстура и е издржлива. 🎅 Вграден најлон кабел Што може да се повлече, можете да ја прилагодите големината според вашите потреби. 🎅 Транспарентен пвц стегање лента, не е лесно да се скрши, дебели сокриени тока, затворени цврсто. 🎅 задниот дел е опремен со метален клип, кој е лесен за носење, и може да биде цврсто прикачен на облеката, и не е лесно да падне. 🎅 Мали и лесни, лесни за носење и практични. Погоден е за повеќетоd карти и може да се користи во канцеларии и училишта. Ова е совршен држач за значки за мажи и жени. Идеален за медицински сестри, лекари, наставници, персонал за одржување, студенти, медицински и канцелариски работници, аеродромски работници, безбедносен персонал и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи