.

.

New
Princeо принцот Такешита H-461-SUS-2 H-461-SUS-2 од не'рѓосувачки челик Книрлинг ореви, M6, 1 парче

Princeо принцот Такешита H-461-SUS-2 H-461-SUS-2 од не'рѓосувачки челик Книрлинг ореви, M6, 1 парче

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Материјал : Не'рѓосувачки челик (SUS-304). Заврши : Полирано огледало. Примери : Универзален за разни ормани. Дополнителен опис : -Завршувачки завртки не се вклучени. Ве молиме, подгответе ги одделно. Бр. Бр. Карактеристики на производот : Направено од не'рѓосувачки челик, има одлична корозија и отпорност на топлина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи