.

.

New
Hiverlay женски голф шорцеви upf 50+ qucik суви шорцеви во Бермуда пешачки шорцеви со патенти со џебови со патенти лесна тежина

Hiverlay женски голф шорцеви upf 50+ qucik суви шорцеви во Бермуда пешачки шорцеви со патенти со џебови со патенти лесна тежина

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

91% најлон, 9% спандекс. Увезени. Затворање на патент. 【Атлетски шорцеви со 5 џебови - женските карго -шорцеви обезбедуваат голем капацитет да одржат сè. 2 џебови од предната страна за телефонот, и 2 задни џебови со лента што не се лизга за да се држат ракавици за голф. На страната има патент за безбедносен џеб за клучеви или пари. Интимен дизајн може да ви помогне да престанете да го губите вашиот голф. Table ткаенина за заштита на сонце】 Можете да изберете удобни женски шорцеви во Бермуда со ткаенина UPF50+ што блокира штетни УВ зраци во текот на летото и ја фаќа влагата за да ве одржи суво и ладно. 【Дизајнирани-шорцевите за голф се наменети за жени кои сакаат класично прилагодени шорцеви за голф. Предниот затвор и привремено затворање го олеснува ставањето. Дизајнот за поделба на полите ви овозможува да се движите без ограничувања. 【Удобност одговара】 Шорцевите се карактеризираат со лесна, дишење и истегнување. Оваа ткаенина од карго -шорцеви за дами обезбедува разноврсна удобност за динамична активност. Шорцевите за жени во Бермуда на Хиверлеј погодија веднаш под коленото со инсем од 9 инчи, седат на половината со редовен пораст и не се меки, а не кожата тесни што прават шорцеви удобни и без стрес во секојдневно носење. 【Прилики】 женските шорцеви во Бермуда во Хиверлеј за лето се одличен избор за активности во затворено и на отворено. Совршен за пешачење, риболов, искачување, патување, кампување, џогирање, голф и секојдневно секојдневно носење! Изгледа одлично со која било поло маица на теренот за голф, или со вашата омилена маица и патики за случајна случајна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи