.

.

New
Aicosineg 8pcs 304 не'рѓосувачки челик M6 Femaleенски конец за подигнување на орев за орев за орев за индустриски кабли

Aicosineg 8pcs 304 не'рѓосувачки челик M6 Femaleенски конец за подигнување на орев за орев за орев за индустриски кабли

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

【Големина】- целосна висина : 30мм / 1,18 ''; Внатрешен дијаметар на прстен : 16мм / 0,63 ''; Дебелина на прстенот : 5,6мм / 0,22 ''. 【Материјал】- Изработено од 304 не'рѓосувачки челик, анти-кара, отпорен на корозија и издржлив. 【Функција】- Дизајнирано да се навртува на различни должини на навојни залихи или завртки за да се поправат или да се подигнат предметите. 【Апликација】- широко користена во многу морски и индустриски апликации и обично се користи за поврзување на кабли или јажиња со предмети. 【Advantege】- Површината е внимателно полирана без решетки; Низата е комплетна и длабока, а текстурата е компактна; Силата е униформа, така што не е лесно да се падне, што може да обезбеди мазна и стабилна работа. 【Големина】- целосна висина : 30мм / 1,18 ''; Внатрешен дијаметар на прстен : 16мм / 0,63 ''; Дебелина на прстенот : 5,6мм / 0,22 ''. 【Материјал】- Изработено од 304 не'рѓосувачки челик, анти-кара, отпорен на корозија и издржлив. 【Функција】- Дизајнирано да се навртува на различни должини на навојни залихи или завртки за да се поправат или да се подигнат предметите. 【Апликација】- широко користена во многу морски и индустриски апликации и обично се користи за поврзување на кабли или јажиња со предмети. 【Advantege】- Површината е внимателно полирана без решетки; Низата е комплетна и длабока, а текстурата е компактна; Силата е униформа, така што не е лесно да се падне, што може да обезбеди мазна и стабилна работа. AICOSINEG 304 Не'рѓосувачки челик за подигнување на облик на орев за орев на орев : 1. Направено од 304 не'рѓосувачки челик, кој е здрав и цврст. Отпорност на абразија и отпорност на корозија. Површината е внимателно полирана без решетки.2. Инсталирајте на разни навојни залихи или завртки за да ги поправите или кренете артиклите.3. Обично се користи за морски и индустриски апликации.4. Површината е внимателно полирана без решетки. Темата е комплетна и длабока, а текстурата е компактна. Силата е униформа, така што не е лесно да се испадне, што може да обезбеди мазна и стабилна работа. Спецификација : Материјал : 304 Не'рѓосувачки челик : Сребрен тонсард Третман : Полиран Текторен дијаметар : M6 Over All Висина : 30мм / 1,18'''иринг Внатрешен дијаметар : 16мм / 16мм / Дебелина од 0,63''ging : 5,6мм / 0.22''''ppackage Содржина : 8 x Подигнување орев орев.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи