.

.

New
Лунарна Торба За Подароци Од Ацтечка Ткаенина, Цветен Аранжман во Шарено Апстрактно Уметничко Дело Латинска Култура, Сегашна Вреќа За Забави Родендени со 3 Панделк

Лунарна Торба За Подароци Од Ацтечка Ткаенина, Цветен Аранжман во Шарено Апстрактно Уметничко Дело Латинска Култура, Сегашна

DEN 1374.40

Стока
Во продавницата

ГОЛЕМИНА-27" широк х 32 " долг. 1 голема торба за подароци + 3 комплет лента за пакување подароци. Еднократно и издржливо. НАПРАВЕНО ОД - Лесен тоа е исто така декоративно парче со висококвалитетна ткаенина и модерни печатени обрасци и мотиви. По доставување подарок; секој може да го користи како торба за складирање, торба за монети или повторно завиткување подарок. Можете да ја користите вашата торба за подароци од печатена ткаенина повеќе пати со нашиот корисен и долготраен дизајн. Чувајте ги вашите подароци безбедни и безбедни со нашите торби за подароци. Само ставете ги подароците во торбата и врзете ја со лентата по ваш избор. Можете лесно да ја миете торбата во машина без да избледите. Ќе изгледа сосема ново дури и по повеќекратна употреба. Во тој момент, тоа е економска и секогаш најкорисна форма за споделување подароци. Пронајдете ја најдобрата шема за вашиот вкус или темата на вашиот дел од нашите илјадници уникатни и шарени дезени. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, меѓутоа, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи