.

.

New
Паребери класични тројни ленти мек памук на телето ретро бели цевки чорапи

Паребери класични тројни ленти мек памук на телето ретро бели цевки чорапи

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

На чорапите со цевки од теле : Бидејќи зголемувањето на телесната тежина на секоја личност е различно, висината на која пристигнуваат чорапите ќе биде различна. Дизајнот на чорапите е близу до старите училишни чорапи. Класични шарени чорапи : Може да се изберат различни ленти. Ние строго го контролираме квалитетот на чорапите во секој процес на производство. Дебелината на овој чорап е умерена. Овие чорапи имаат висока содржина на памук и е многу мека и удобна. Cosplay чорапи за забава, Ноќта на вештерките, училиште : Може да се совпаднете со мини здолниште, шорцеви, итн. Одговара за секојдневно носење, забава, активност надвор, училиште и какви било други прилики, што ве прави да изгледате специјално и добро цел ден. На теле : Приближната должина на чорапите е 11 инчи (28 см). Погодно за многу чевли како обични чевли, спортски чевли, ролери и сл. Ние избираме висококвалитетен памук. Тие се многу меки, дишени и удобни. 80% памук/15% најлон/5% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Ние избираме висококвалитетен памук. Тие се многу меки, дишат и удобни. Под должината на коленото и тројните ленти. Тие не се премногу лесни, а не премногу густи. На теле : Приближната должина на нозете е 11 инчи (28 см). Погодна големина на чевли за мажи 6-12 (Големина на чорапите : 7-13); Големина на чевли за жени 5-12 (Големина на чорапите : 6-14). Содржина на пакување : 1 пара (2 чорапи) разновидни во пакерот пакет. 80% памук/15% најлон/5% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Ние избираме висококвалитетен памук. Тие се многу меки, дишат и удобни. Под должината на коленото и тројните ленти. Тие не се премногу лесни, а не премногу густи. На теле : Приближната должина на нозете е 11 инчи (28 см). Погодна големина на чевли за мажи 6-12 (Големина на чорапите : 7-13); Големина на чевли за жени 5-12 (Големина на чорапите : 6-14). Содржина на пакување : 1 пара (2 чорапи) разновидни во пакерот пакет.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи