.

.

New
Favomoto 8 парчиња за лепенки за лепенки за лепење на налепници за рози цветни декорации Домашни налепници 3Д цветна примена ткаенина железо на закрпи 3Д цвет везена зан

Favomoto 8 парчиња за лепенки за лепенки за лепење на налепници за рози цветни декорации Домашни налепници 3Д цветна примена

DEN 459.04

Стока
Во продавницата

Свадбени апликации : Исклучителна изработка - детали за изработка на занаетчиство, светла боја, не е лесно да се избледат, издржливи. Разновидна и одлична за украсување на облеката, торбите, занаетите и многу повеќе. Апликација за везење : 3Д цвет цветно везење чипка дизајн, благороден елегантен. DIY или проекти за шиење. Лепенка за вез од чипка за свадба : уникатна шема ✿ Дизајнот на везот е убав и уникатен, може добро да одговара на вашата различна облека. Шиење венчаници, здолништа, кошули и многу повеќе. Цветни закрпи : 3Д вез од чипка Апликат светла боја, убава форма, не е лесна за бледнее. Печ за вез за облека : Може лесно да ви помогне да ги покриете дупките и дамките од облеката и да го продолжите услужниот век на облеката. Свадбени апликации : Исклучителна изработка - детали за изработка на занаетчиство, светла боја, не е лесно да се избледат, издржливи. Разновидна и одлична за украсување на облеката, торбите, занаетите и многу повеќе. Апликација за везење : 3Д цвет цветно везење чипка дизајн, благороден елегантен. DIY или проекти за шиење. Лепенка за вез од чипка за свадба : уникатна шема ✿ Дизајнот на везот е убав и уникатен, може добро да одговара на вашата различна облека. Шиење венчаници, здолништа, кошули и многу повеќе. Цветни закрпи : 3Д вез од чипка Апликат светла боја, убава форма, не е лесна за бледнее. Печ за вез за облека : Може лесно да ви помогне да ги покриете дупките и дамките од облеката и да го продолжите услужниот век на облеката. Список на пакети 4 x сет од 2 парчиња за шиење на шиење карактеристики -може да биде како лепенка за облека, совршен за да ја поправите вашата апликација за облека за облека. -Мал и лесна, ви дава совршено DIY искуство со цветни налепници. -Сиза : 35.50x28.00x1.00cm/13.95x11.00x0 Апликации на невестинска чипка. Додатоци и отпорни на абење, фино производство обезбедува дека неговата практичност остава украси. -Материјал : Полиестер за шиење на DIY - материјали, креативни обрасци и добро чувство на ракави за чипка. -Поделни додатоци за DIY, може да биде да се направат рачно изработени занаети железо на цветни закрпи. Додатоци за информации, додатоци за исклучителни везени апликации, погодни за фустани, уметност, мода, облека и украс на домови, итн. Облеката или матурскиот фустан поуникатно и убаво, лесно исполнете ги вашите различни потреби.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи