.

.

New
Ya Tittle New York Giants потпишаа 11x14 Photo PSA/DNA COA Y19274 - Автограмирани НФЛ фотографии

Ya Tittle New York Giants потпишаа 11x14 Photo PSA/DNA COA Y19274 - Автограмирани НФЛ фотографии

DEN 1967.84

Стока
Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НФЛ. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НФЛ. Ya Tittle New York Giants потпиша 11x14 Photo PSA/DNA COA Y19274 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен Y.A. Tittle Memorabilia. Меморијали на Yorkујорк гиганти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи