.

.

New
Колекција на модели Wocoyo

Колекција на модели Wocoyo

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Материјал : Метална играчка со умирање, главното тело е легура на цинк, а шасијата е апс.Материјал : Метална играчка со умирање, главното тело е легура на цинк, а шасијата е апс. Услуга : Ако имате какви било прашања или прашања, слободно контактирајте не, нашиот тим за професионални услуги за услуги на клиентите ќе стапи во контакт со вас што е можно поскоро.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи