.

.

New
2/5/25pcs M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 304 Не'рѓосувачки челик црн хексадецимален најлон вметнете заклучување на орев за заклучување на Nylock Nylock Locknut црн јаглероден челик M3

2/5/25pcs M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 304 Не'рѓосувачки челик црн хексадецимален најлон вметнете заклучување на орев

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Материјал : Не'рѓосувачки челик. Потекло : CN (потекло). Сертификација : CE. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Тип : Најлонски ореви за заклучување. Материјал : Не'рѓосувачки челик Оригин : CN (потекло) Сертификација : Cediy Supplies : Woodworking Type : најлонски ореви за заклучување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи