.

.

New
Средината на патот Здраво Loveубов #175 - Убав смешен хумор 16oz замрзнато стакло пиво Штајн

Средината на патот Здраво Loveубов 175 - Убав смешен хумор 16oz замрзнато стакло пиво Штајн

DEN 164.80

Стока
Во продавницата

Оваа кригла е прекрасна - вашето ново замрзнато пиво од 16oz, Штајн кригла е најкул работа од исечен леб. Со својата удобно обликувана рачка, тоа го прави пиењето од оваа кригла лесно како пита. Имајте мраз ладно пиво или сода во оваа кригла, уживајте во животот и покажете го. Цврсто и издржливо - вашата нова чаша за пиво 16oz е изработена од најепштесно стакло со врвен квалитет. Подебела е од повеќето Steins на пазарот што го прави здрав и издржлив за вашата секојдневна употреба. Безбедноста е единствениот начин - вашата нова кригла не е безбедна микробранова печка или машина за миење садови. Обидете се со миење на рацете. Beе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. Прави одличен подарок - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. Или купете две! Ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за свадби или кој било одмор на подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, украси за домови, ресторани, барови и многу повеќе. Оваа кригла е прекрасна - вашето ново замрзнато пиво од 16oz, Штајн кригла е најкул работа од исечен леб. Со својата удобно обликувана рачка, тоа го прави пиењето од оваа кригла лесно како пита. Имајте мраз ладно пиво или сода во оваа кригла, уживајте во животот и покажете го. Цврсто и издржливо - вашата нова чаша за пиво 16oz е изработена од најепштесно стакло со врвен квалитет. Подебела е од повеќето Steins на пазарот што го прави здрав и издржлив за вашата секојдневна употреба. Безбедноста е единствениот начин - вашата нова кригла не е безбедна микробранова печка или машина за миење садови. Обидете се со миење на рацете. Beе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. Прави одличен подарок - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. Или купете две! Ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за свадби или кој било одмор на подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, украси за домови, ресторани, барови и многу повеќе. Еден (1) екстремно прекрасен обичај изработено 16oz замрзнато пиво Штајн кригла втиснато со сликата на сликата. Печатено со најновата технологија за сублимација, оваа кригла е наменета да трае и нема да избледи! Прави одличен подарок или додаток на вашата кујна или колекционерски производи!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи