.

.

New
Ран пакети Кактус Трајни ракети за рак на ранец за рак на ранец

Ран пакети Кактус Трајни ракети за рак на ранец за рак на ранец

DEN 528.00

Стока
Во продавницата

- големина : 32x15x43cm/12.6x5.9x16.2in. Ранец со голем капацитет за училиште, спорт, патување, работа, пикник и камп, итн. ❀matery : Оваа модна торба е направена од полиестерска твил, издржлива и лесна за носење. Персонализираните модели на DIY се привлечни и импресивни; Печатената материја има добра брзина во боја. ❀ ПРОКТИКТИЧКИТЕ ПЕНТИВНИ МАТЕРИ има добра брзина во боја. ❀ ПРОКТАКТИЧКИ И Удобно : Се чувствува пријатно во раката и е опремено со прилагодени ленти за рамо за засилување. Ова обезбедува најдобра удобност за рамената. Ременот за прилагодување на рамото е многу погоден за избор на соодветна должина на лентата за рамо за да се направи лентата за рамото близу до рамото и да се направи грбот да се чувствува поудобно. ❀ Features : Овој ранец се прилагодува на двојниот дизајн на патент. Исто така, просторот е доволно голем за да се сместат училишни материјали и закуски. Application : Погодно како училишен ранец, дневна употреба, кратки патувања, итн. Голем ранец за училиште, спорт, патување, излегување, шопинг, кампување или други активности на отворено. Име : Училиште торба Материјал : Твил крпа Големина : 32x15x43cm/12.6x5.9x16.2in ​​Тежина : 389g Стил : Класични обрасци : Мода и уникатен дизајн ♥ Поголеми ленти за рамо со обилно подлога за сунѓер помагаат да се олесни стресот од рамото за носење удобност. ♥ Перница за дишење на грбот нуди дополнителна поддршка за грб и лесна носење. Карактеристики : ✔ Податоци за квалитетот и издржливиот ✔ Компорен Capsationелен капацитет - лесно да се исчисти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи