.

.

New
Taghола Визија II торба за пикабол - Ранецот држи 8 лопатки од пиклебол плус странични џебови за топчиња од пикбол - посебен вентилиран оддел за чевли, џебови за внатреш

Taghола Визија II торба за пикабол - Ранецот држи 8 лопатки од пиклебол плус странични џебови за топчиња од пикбол - посебен

DEN 223.84

Стока
Во продавницата

Држете до 8 лопатки од марината : Големите главни прегради и додатоци џебови држат сè што ви треба за еден ден на судовите. Одговара на 8 рекети и 2 патентирани странични панели одговараат на 3 топки од пикбол секоја од нив. Димензии : 20 "x 12" x 8 ", држи до 15,6 инчен лаптоп. Специјални џебови за додатоци за кисела топка : Просторија за сите ваши опрема. Меша џеб за шише со вода. Крајни панел за чевли. Подложен ракав за лаптоп и рекети. Солиден 600 D полиестерски панел и подлога : Доволно тежок за употреба како вашиот дневен ранец или патување самоуверено како што носи багаж. Предниот, задниот дел и страничното подлога се комбинира со силни материјали и шиење за да се заштити Вашата опрема за пикбол. Одличен подарок за мазга. Удобност и стил : Обликувани, прилагодливи ленти за рамо ги намалуваат триењето додека неопренот опфати дополнително подлога за удобност го минимизира чувството на товарот. Дополнително подлога за грб ве штити и содржината. Лесни влечења на влечење се лизгаат по обичајните заоблени линии. ЈУЛОЛА - Олимписки бренд за тенис на табели има доверба во 60+ години : лансиран во 1950 -тите години, oolула е горд спонзор на најголемите турнири во светот, вклучувајќи ги Олимпијадата, Светското првенство и УС Опен. Опрема дизајнирана за сите нивоа. Држете до 8 лопатки од марината : Големите главни прегради и додатоци џебови држат сè што ви треба за еден ден на судовите. Одговара на 8 рекети и 2 патентирани странични панели одговараат на 3 топки од пикбол секоја од нив. Димензии : 20 "x 12" x 8 ", држи до 15,6 инчен лаптоп. Специјални џебови за додатоци за кисела топка : Просторија за сите ваши опрема. Меша џеб за шише со вода. Крајни панел за чевли. Подложен ракав за лаптоп и рекети. Солиден 600 D полиестерски панел и подлога : Доволно тежок за употреба како вашиот дневен ранец или патување самоуверено како што носи багаж. Предниот, задниот дел и страничното подлога се комбинира со силни материјали и шиење за да се заштити Вашата опрема за пикбол. Одличен подарок за мазга. Удобност и стил : Обликувани, прилагодливи ленти за рамо ги намалуваат триењето додека неопренот опфати дополнително подлога за удобност го минимизира чувството на товарот. Дополнително подлога за грб ве штити и содржината. Лесни влечења на влечење се лизгаат по обичајните заоблени линии. ЈУЛОЛА - Олимписки бренд за тенис на табели има доверба во 60+ години : лансиран во 1950 -тите години, oolула е горд спонзор на најголемите турнири во светот, вклучувајќи ги Олимпијадата, Светското првенство и УС Опен. Опрема дизајнирана за сите нивоа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи