.

.

New
UXCELL 10 компјутери 1/4 Брзо промена на хексадецимална шенк 9мм магнетна оревска сет на возачи на возач, бит, должина од 65мм, метрика

UXCELL 10 компјутери 1/4 Брзо промена на хексадецимална шенк 9мм магнетна оревска сет на возачи на возач, бит, должина од 65мм,

DEN 305.28

Стока
Во продавницата

【Големина】 возач на орев од 9 мм, вкупна должина од 65мм (2,5-инчи). 【1/4 "Hex Shank】 Универзална 1/4 инчи хексадеци отпорен на корозија. 【Магнетски】 магнетски поставувач на ореви може да се користи со возач на удар/бит или хексадецимален приклучок за безбедно да зграпчи ореви и сврзувачки елементи за лесна инсталација или олабавување/отстранување. 【Апликација】 Широко се користи во DIY на домаќинството, дрво, професионална машина Поправка, итн. 【Големина】 возач на орев од 9 мм, вкупна должина од 65мм (2,5-инчи). -гун. 【Материјал】 Изградба на челик од хром ванадиум челик со песочна завршница за зголемена цврстина и отпорен на корозија. 【Магнетски】 Поставување на магнетни ореви може да се користи со возач на удар/бит или приклучок за приклучок за да се зграби ореви и сврзувачки елементи за лесна инсталација или олабавување/отстранување. 【Апликација】 Широко користена во DIY на домаќинството, обработка на дрво, поправка на професионална машина, итн. * Конструирана од фалсификуван и гаснат хромиран челик ванадиум со песочна завршница отпорна на корозија, висока цврстина и издржлива за употреба. Поставете брзо промена/ослободување и цврсто заклучување на чакови, вежба, возач и завртка. Шестоаголни алатки, како што се пневматски шрафцигер, електричен шрафцигер, пневматска вежба, електрична вежба, рачен шрафцигер и повеќе.* Може да се користи во DIY за домаќинства, дрво, професионална машина, поправка на професионален изведувач. Спецификација : * Големина на штекер : 9мм* хексадецимален Големина на Шанк : 1 /4-инчен* Вкупна должина : 65мм / 2,5-инчен* Материјал : Челик на хром ванадиум* Заврши : Песок за песочна пакет содржина : * 10 x возачи на ореви.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи