.

.

New
Мечка, торбичка за куќиште со молив, голема организатор за складирање на козметичка торба за шминка за четка за пенкало за пенкало

Мечка, торбичка за куќиште со молив, голема организатор за складирање на козметичка торба за шминка за четка за пенкало за пенкало

DEN 255.84

Стока
Во продавницата

Голем капацитет : Нашата торбичка за моливи, 26x50,5 см/10.2х19,8 во, може да има 24 маркери кога се одвива, а торбичката за мрежи е погодна за складирање на мали предмети. Само зазема мал простор кога е преклопен. Материјал со висок квалитет : Изработено од полиестер Оксфорд, метален патент, силен велкро (полн со лепливост), нашиот кутија за моливи се перат, лесен за складирање, отпорен на абење, издржлив и нема да се деформира. Разновидни : Погоден за студенти, уметник, сликар или различни кариери, можете да го користите држачот за моливи за чување на канцелариски материјал, козметика, како што се обоен молив, молив со акварел, гел пенкало, бришач, маркер, козметичка четка и некои мали предмети. Единствени обрасци : Овие кутии со моливи за момчињата за девојчиња имаат многу забавни симпатични модели за да ви овозможат да изберете. Со едноставен дизајн на кабелска вратоврска, може да се обеси на wallидот за да ја направите вашата соба посебна. Совршен подарок : Нашата торбичка за моливи за момчиња за девојчиња е совршен подарок за училиште за вас ќерка, син, пријатели, сестра, брат на роденден, Божиќ, Нова Година и други празници. Голем капацитет : Нашата торбичка за моливи, 26x50,5 см/10.2х19,8 во, може да има 24 маркери кога се одвива, а торбичката за мрежи е погодна за складирање на мали предмети. Само зазема мал простор кога е преклопен. Материјал со висок квалитет : Изработено од полиестер Оксфорд, метален патент, силен велкро (полн со лепливост), нашиот кутија за моливи се перат, лесен за складирање, отпорен на абење, издржлив и нема да се деформира. Разновидни : Погоден за студенти, уметник, сликар или различни кариери, можете да го користите држачот за моливи за чување на канцелариски материјал, козметика, како што се обоен молив, молив со акварел, гел пенкало, бришач, маркер, козметичка четка и некои мали предмети. Единствени обрасци : Овие кутии со моливи за момчињата за девојчиња имаат многу забавни симпатични модели за да ви овозможат да изберете. Со едноставен дизајн на кабелска вратоврска, може да се обеси на wallидот за да ја направите вашата соба посебна. Совршен подарок : Нашата торбичка за моливи за момчиња за девојчиња е совршен подарок за училиште за вас ќерка, син, пријатели, сестра, брат на роденден, Божиќ, Нова Година и други празници. Голем капацитет : Нашата торбичка за моливи, 26x50,5 см/10.2х19,8 во, може да има 24 маркери кога се одвива, а торбичката за мрежи е погодна за складирање на мали предмети. Само зазема мал простор кога е преклопен. Силен велкро, полн со лепливост. Лесен за складирање. 300 D Оксфордска ткаенина, отпорна на абење и издржлива. Машината што може да се мие, нема да ја деформацијата. Само изберете нè и нема да разочарате!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи