.

.

New
1/4 Во Погон Изолирани Штекер 11/32 во, Хекс, САЕ

1/4 Во Погон Изолирани Штекер 11/32 во, Хекс, САЕ

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

€●Ставка : Изолиран Штекер. `+ Големина : 11/32". Одлични Карактеристики : Двојно Покриена Изолација Црвена Над Жолта Боја. Qustrandards : ASTM F1505, CSA, EN/IEC 60900, NFPA70 E, VDE. "Земја На Потекло" (Предмет на промена) : Германија. 31341 Штекер, Големина На Штекер 11/32 инчи, 6-Точка, Легиран Челик, Хром, Стандард, Рака, Големина На Погон 1/4 инчи, САЕ, Оценето Со Влијание Бр, Стандарди АСТМ Ф1505, АДС, ЕН/ИЕЦ 60900, НФПА70Е, ВДЕ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи