.

.

New
Запад 10N585 HSS RD ADJ DIE, 1 1/2in, 5/8 in, 11 терен

Запад 10N585 HSS RD ADJ DIE, 1 1/2in, 5/8 in, 11 терен

DEN 1148.80

Стока
Во продавницата

Запад 10 N585 ОДГОВОР НАДВОРЕШНИОТ МАТЕРИЈАЛНИ МАТЕРИЈАЛНИ МАТЕРИЈАЛНИЦИ НА УСЛОВИТЕ СИТЕ БЕЗБЕДНОСТ СОСТОЈБА НА ЛЕСНИОТ РАБОТА 5/8 ВО ПРЕДИЗИЈА 11 Тип на конец NC Надвор од диа. 1 1/2 во дебелина 1/2 во примена што се користи за навој на рака.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи