.

.

New
Тофл Софтбол И Бејзбол Ракавица Чипка Комплет | Мит Чипка Ракавица Поправка Врвки Комплет | 2 Кожени Конци Со Врвка Игла За Фаќачи Ракавица

Тофл Софтбол И Бејзбол Ракавица Чипка Комплет | Мит Чипка Ракавица Поправка Врвки Комплет | 2 Кожени Конци Со Врвка Игла За

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

100% Кожа. КРАЈНАТА БЕЈЗБОЛ РАКАВИЦА ПОПРАВКА ВРВКИ КОМПЛЕТ. Доаѓа со 2 кожни ленти од говедска кожа, секоја долга 72 инчи (182,88 сантиметри) и широка 3/16 инчи (4,80 милиметри). Имате доволно кожа за да го направите џебот и прстите за да ги релаксирате вашите омилени белезници. Ова е единствениот комплет за поправка на бејзбол ракавици што некогаш ќе ви треба!. КОМПЛЕТ ЗА РЕЛАКСИРАЊЕ НА БЕЈЗБОЛ РАКАВИЦИ СО ТЕШКА ДОЛЖНОСТ. Кожата е изработена од автентична говедска кожа и доаѓа со тешка игла за врзување што се навојува на крајот од кожната лента за полесно користење. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Само зашрафете ја алатката за врзување ракавици на лентите од говедска кожа и следете ја претходната шема на врвки. Извадете само малку од старите ленти одеднаш и повторете ја шемата. КОМПАТИБИЛЕН СО БИЛО БЕЈЗБОЛ ИЛИ СОФТБОЛ РАКАВИЦИ ИЛИ РАКАВИЦИ. Овој комплет за релаксирање на бејзбол ракавици работи на која било марка или модел на ракавица, било Да е Тоа Роулингс, Вилсон или Мизуно. Исто така одлично за кожни занаетчиски проекти од секаков вид. РАЗЛИЧНИ БОИ. Можете или да одговарате на бојата на вашите бејзбол ракавици или да бидете разиграни и да ги истакнете со светли бои. Со широкиот избор на бои што ги нудиме, никогаш не можете да погрешите. (Ова купување доаѓа со црни врвки).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи