.

.

New
Стрела 10PWC-Конкорд Пена Плоча, 10 1/4 Дијаметар, Бела, 125/ПАКЕТ, 500/КАРТОН

Стрела 10PWC-Конкорд Пена Плоча, 10 1/4 Дијаметар, Бела, 125/ПАКЕТ, 500/КАРТОН

DEN 1244.80

Стока
Во продавницата

Произведено во САД. Цврстиот прибор за јадење од пена може да собере целосен дел од храната без кршење или виткање. Се одликува со мазна не-апсорбирачка површина. Идеален за топли или ладни јадења. Прибор За јадење Тип : Плоча Материјал (и) : Пена Капацитет (Волумен) : N/Облик : Круг.Единица Мерка : Картон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи