.

.

New
САНГТРИ Момчиња &засилувач; Менс Долги Ракави Повик Карирани Кошула

САНГТРИ Момчиња &засилувач; Менс Долги Ракави Повик Карирани Кошула

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Фланелен Памук. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Памучна Мешавина. Супер Мека, Удобна И Фланелна Ткаенина без Брчки. Манжетни со копчиња и Двојни Џебови на Градите. Одлично за слоевито или носено самостојно; можете да засукате ракави или да ги напикате во панталони. Машинско Перење. П1 : Како ја добивате табелата со големини за работа?. О : Скролувајте надолу момчиња-машки големини! Постојат два табела!! Одговара како што се очекуваше. О : Прашањата за големини мора да бидат упатени до продавачот. Покрај тоа, обично има табела со пропорции на телото со големини соодветно. Побарајте го, измерете се и ако сеуште се сомневате прашајте го продавачот. П2 : колку е густа кошулата? Дали е тоа цела сезона вид на кошула во ред р поладно време вид на кошула?. О : може да се носи во пролет ,umn и зима, освен жешкото лето. О : ова е многу убава кошула за поладно време. Изгледа одлично, но откако ќе се измие многу пати. Јас дефинитивно ќе купам повторно. П3 : сликата не покажува копче на јаката. Дали се навистина копчиња?. О : Да !. П4 : каков материјал е ова?. О : Фланелен. Одличен квалитет. П5 : не разбирам. дали е ова како тато син? 2 кошули или една?. О : само еден. Големина : Голема Боја : Армија Зелена : . Ги добив овие кошули да имаат соодветни фланели со моите две мачки. Тие беа одлични. Добро вреди за овогодинешните божиќни фотографии. Големина : 7-8 Години Боја : 1# Црвена Црна : . Ова е убава квалитетна фланелна кошула, со убава количина на дебелина. Големина : Голема Боја : 1# Црвена Црна : . Ова е навистина симпатична кошула со копчиња за фотографиите На Денот на Вљубените за мажи. Мојот сопруг е 5'10 и 180 фунти и доби медиум. Тоа одговара точно на големината и тој вели дека е удобно и топло! Исто така, доби две соодветни кошули за нашите синови, изгледаше симпатична!. Големина : 14-15 Години Боја : 1# Црвена Црна : . Ќе, ако сакате добро изработена, издржлива кошула, ова е кошулата за купување! Го нарачав како дел од костимот На плашилото За Ноќта на Вештерките на мојот син. Големина : 5-6 Години Боја : 1# Црвена Црна : . Сакајте го квалитетот. Одлична кошула. Претходните прегледи рекоа дека работи помало, па затоа нарачав врз основа на тоа. Вклопувањето беше совршено. Го користеше за семејни фотографии и тој беше симпатичен! Сега да го натераме да го носи цела сезона.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи