.

.

New
ТАРНЕР СПОРТ Тампа Беј Молња 2023 Кутија Календар

ТАРНЕР СПОРТ Тампа Беј Молња 2023 Кутија Календар

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Одликувајќи се со нов факт или тривијални секој ден!. Дневен календар за откинување. Бонус страница со септември-декември 2021 година. Вграден штанд. Целосно без пластика. Тарнер Кутија Дневните Календари имаат 365 дена ангажирање факти и предизвикувачки тривијални прашања. Дополнително, вградениот држач ви овозможува да го поставите на кое било биро или маса! Тарнер Дневните Календари во Кутии се без пластика и може да се рециклираат, отпечатени на ФСЦ хартија со одговорен извор користејќи мастило од соја. Големина : 5.375 "В х 5.375" Х х 1.5 " Д.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи