.

.

New
i2 Домашно Куче Мајка Подароци За Жени | Изолирана Тамблер 20 мл | Симпатична Гимнастичарка За Најдоброто Куче Мама | Дизајнирана Од И За Љубителите На Кучиња ВО САД

i2 Домашно Куче Мајка Подароци За Жени | Изолирана Тамблер 20 мл | Симпатична Гимнастичарка За Најдоброто Куче Мама | Дизајнирана

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Дизајниран За Мајки На Кучиња : Ако сте посветена мајка И вашето дете е вашето сакано куче, Тогаш Јас2 Дома ви посакува среќно добредојде во Племето Куче Мајка со нашата чаша за кафе! Оваа шик куче мама тамблер има уникатен стил, специјално дизајниран за куче мајки таму кои уживаат пиејќи кафе на утрински прошетки. Супериорна Топлинска Изолација : Бидејќи прошетките или времето на паркот за кучиња може да потрае некое време и вашето кафе ќе се олади, оваа машина за кафе за жени има топлинска изолација со двоен ѕид, што ќе го одржува вашето кафе или чај топло до 3 часа, а водата, сокот, виното или коктелите свежи и ладни до 9 часа. Изграден За Да Се Спротивстави : Тамблерот i2 Home 20oz има издржлива структура отпорна на кршење направена со висококвалитетни материјали, дизајнирана да ја издржи енергијата и силата на влечење поводник на вашето премногу возбудено куче, за да можете да ја држите чашата со доверба во истата рака што ја држите поводник. Отпорен на истекување И Сигурен : Нашата кригла за патување со кафе е опремена со капак без БПА, отпорен на истекување со сламена дупка за лесно и удобно пиење. Капакот обезбедува сигурно запечатување отпорно на истурање за да можете да ја земете гимнастиката со себе во чантата, торбата или ранецот без да се грижите за истурање или протекување. Идеален Подарок За Љубителите На Кучиња : Нарачајте ја оваа гимнастика од нерѓосувачки челик за себе или како внимателни подароци за мама за кучиња за љубителите на кучиња и не заборавајте да ги освоите нивните срца! Идеален за роденден, годишнина, прослави, Божиќ, Денот на Благодарноста или Денот на Вљубените!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи