.

.

New
Голема Бохо Шуплива Линија Обетки Со Пеперутки Златна Капка Обетки На Плажа Едноставни Стилски Вкусни Обетки Со Сребрен Обрач За Жени и Девојки

Голема Бохо Шуплива Линија Обетки Со Пеперутки Златна Капка Обетки На Плажа Едноставни Стилски Вкусни Обетки Со Сребрен Обрач

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Искрено ветуваме 90-Дневна Гаранција За Враќање На Парите или Размена.Извонреден Дизајн Во Форма на Пеперутка : Инспириран од пеперутката на природата, може да се пофали со деликатна рамка во форма на пеперутки, обетките на крилата на пеперутката се совршен натпревар за истакнување на личноста и елегантниот темперамент. Симпатична и индивидуална обетките висат убаво на вашите уши и веднаш ќе ве привлечат слатките обетки со приврзоци од пеперутка. - Високо Полиран Ден, Денот На Мајките, Годишнината, Божиќ, Денот на Благодарноста и така натаму, оваа мода и уникатни големи обетки со пеперутки се добар избор. Рос специјализира во дизајнот и производството на обетки. Ако избирате обетка што лесно одговара на обликот и шминката на вашето лице, оваа обетка со пеперутка е идеален избор. Ако не сте задоволни со накитот од која било причина, вратете го во рок од 90 дена. Рос Услуги на Клиентите ние разбираме постојан квалитет и добар изглед, како и удобна, навремена и сигурна испорака е од витално значење за задоволството на клиентите. Потоа ќе добиете целосна наплата или размена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи