.

.

New
Осветлени Слушалки За Игри Монтирани На Глава Со Микрофон Опкружувачки Звук Стерео/Поништување На Бучава/ЛЕД Светло/Компатибилно Со КОМПЈУТЕР, ЗА PS4, Xbox И Повеќе ЈА

Осветлени Слушалки За Игри Монтирани На Глава Со Микрофон Опкружувачки Звук Стерео/Поништување На Бучава/ЛЕД Светло/Компатибилно

DEN 1299.20

Стока
Во продавницата

Возач со висока прецизност 40мм, ви носи живописно звучно поле, јасност на звукот, чувство на звучен шок, способен за разни игри. Прекрасна изолација на амбиенталниот шум.Линијата е опремена со ротационен контролер за јачина на звук, еден клучен нем, поудобен за употреба. Конектор од 3,5 мм, погоден е за i Phone 6 / 6 Плус, Samsung S5, S4, LG, , i Pad, КОМПЈУТЕР, лаптоп, таблет, итн. Слушалки за уши што се користат со кожен материјал погоден за кожата и супер меки влошки За Уво Што е поудобно за долго носење. Блескавите LED светла се дизајнирани на слушалките, истакнувајќи ја атмосферата на играта.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи