.

.

New
лизополо 23,6 Плишани Животни Со Тежина Од Еднорог, Кадифен Еднорог од 3,9 килограми, Мека Играчка За Перница За Гушкање Од Еднорог, За Девојчиња

лизополо 23,6 Плишани Животни Со Тежина Од Еднорог, Кадифен Еднорог од 3,9 килограми, Мека Играчка За Перница За Гушкање Од

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Мека и Гушкана : Нашата кадифен играчка еднорог е направена со висококвалитетни материјали што ја прават мека, гушкана и совршена за гушкање. Удобно е и топло, што го прави идеален придружник за деца. Пондерирани Монистра : Нашето плишано животно од еднорог е дизајнирано со пондерирано полнење, можете да го ставите на градите и да ја почувствувате неговата тежина. Разноврсна и Повеќекратна Употреба : Нашето плишано животно од еднорог не е само играчка за гушкање, туку и перница за фрлање, што ја прави разноврсна и функционална. Може да се користи во кревет или на каучот. Забавен Дизајн : Симпатична перница од еднорог со глава и крилја на виножитото, слатки МАЛИ 3Д очи. Изработката на везот е добра и силна, што ги прави слатките изрази на лицето повеќе цртани и живописни. Совршен Подарок : Нашата плишана играчка од еднорог е совршен подарок за деца од сите возрасти. Тоа е симпатична, и мека, и обезбедува чувство на удобност и безбедност. Тоа е исто така одличен подарок за љубителите на еднорог. Параметри на производот : Материјал : Исполнет со мек памук и пондерирани честички. Големина : 23,6 инчи, погоден за деца или возрасни за прегратка или употреба како перница или фрлање перница. Дизајн на изглед : слатки 3Д мали очи и уста, многу реални. содржина : оваа играчка еднорог не е погодна само за деца, а возрасните како придружник, туку и за најдобар подарок за родендени и други годишнини. Тоа е вистинската големина што треба да ја прегрне дете или возрасен.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи