.

.

New
ФОСИР Жени Мажи 18к Вистински Позлатен ЦЗ Обетки Обетка Јасно Кубни Цирконија Ушни Столпчиња Во Собата

ФОСИР Жени Мажи 18к Вистински Позлатен ЦЗ Обетки Обетка Јасно Кубни Цирконија Ушни Столпчиња Во Собата

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Цврст 18к Жолто Позлатен Бакар.Никел Слободен И Хипоалергичен;. Светкава Принцеза Сече Зачудувачки Квадратни Црни Кубни Обетки Од Цирконија;. Еден Сет Вклучува 5 Пара, големини На Дијаметар На Камен : 3 , 4 , 5 , 6 , 7 мм, големина на мерачот : 0,08 мм мм. Совршени Жени Девојки Кубни Обетки Од Цирконија Поставени за секојдневно носење, економични и убави;. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите или Размена, испратете со мека висококвалитетна кадифена торбичка. Фосир Реал 18к Позлатени Женски Девојки Кубни Обетки Од Цирконија, Дизајнирани за секојдневно носење, класични, елегантни и економични . Изработени од еколошки бакар, без Никел и без Олово; Одлична цврста 18к позлатена изработка, хипоалергична и ааа+ квалитетна Блескава Инкрустирана Цирконија;.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи