.

.

New
SXYLTNX 2K 20401080p Веб Камера HD Компјутер Веб Камера Микрофон Ротирачки Камери Во Живо Емитување Видео Повик Конференција Работа

SXYLTNX 2K 20401080p Веб Камера HD Компјутер Веб Камера Микрофон Ротирачки Камери Во Живо Емитување Видео Повик Конференција

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Објектив : ШИРОКОАГОЛЕН HD објектив. Тип на сензор : CMOS. Бленда : Ф2. 24. Фокусна Должина : 3,26 мм. Агол На Гледање : Д 126°H 104°V 55°. Леќа : ШИРОКОАГОЛЕН HD Леќи Тип : CMOSAperture : F2.24 Focal Должина : 3.26 mm Viewing Агол : D 126°H 104°V 55°Оптичка Структура : 4gfocusing Опсег : 90cmframe Стапка : 30fpsdrive Тип : Слободен диск приклучок и play USB Кабел Должина : 140cmvoltage Опсег : 4.5 V-5.5 VWorking Струја : 160 MAPHOTO ФОРМАТ : Bmp jpgoutput Формат : Mjpg/yuy2/h. 264video формат : Aviresolution : 2040*1080pinterface тип : usb2.0microphone : вграден во намалување на бучавата микрофонска контрола : 50hzproduct Големина : 75mm*53mm*49mmpacking Големина : 100mm*58мм*58мм поддржани уреди : Wind7,Win8,Win10 И други мејнстрим оперативни системи виндоус,како и mac os,Vista,Оперативен Систем Linux Нето Тежина на Производот : 86,8 gpleash разберете дека поради разликите Во Осветлувањето или компјутерските Монитори,Не можам да гарантирам Дека Фотографиите И Вистинските бои Се 100% Исти.Поради различни методи на мерење,може да има отстапување од 1-2см.Список на пакети : 1*Веб-Камера Дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи