.

.

New
Јикпо Екстра Голема Торба За Плажа, Водоотпорна Торба За Плажа За Печатење Гепард Печатење Камо Торба За Базен

Јикпо Екстра Голема Торба За Плажа, Водоотпорна Торба За Плажа За Печатење Гепард Печатење Камо Торба За Базен

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

ЕВА. Материјал : ЕВА. Големина : 19"" × 10"" × 13""(Инч), Плус ГОЛЕМИНА Торби За Плажа. Тип на затворање : ОТВОРЕН Број На Рачки/Ремени : Два. Карактеристика : романот дизајн на шема на гепард/камо печатење ве прави поуникатни. Широкото дно со материјал со мала тежина, држете ја целата плажа припаѓа со помал притисок. Оваа дополнителна тота за плажа е погодна за активности на плажа/брод/базен. Забелешка : Ве Молиме стрелка 1-3см отстапување на големини. Јикпо Екстра Голема Торба за Плажа, Водоотпорна Торба За Плажа За Печатење Гепард Печатење Камо Торба За Базен .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи