.

.

New
12 Спакувајте Недовршени Дрвени Рамки Дрвена Рамка За Слика за 4 х 6 Фотографии

12 Спакувајте Недовршени Дрвени Рамки Дрвена Рамка За Слика за 4 х 6 Фотографии

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Што Е Вклучено : 12 парчиња необоена дрвена рамка за 4" х 6 " фотографија со држач. Димензија : надворешна големина 6 х 8 х 0,4 Инчи. Материјал : иверица. Квалитет : оваа недовршена рамка за фотографии е безбедна за употреба за деца, издржлива и цврста, не е лесна за кршење , убава за допир без вознемирувачки гребнатини или бруси, може да се постави хоризонтално или вертикално, да ви служи во добра состојба долго време. Дрвените рамки за слики се празни, дизајнирани ЗА занаети САМИ, можете да ја прилагодите вашата рамка за слики поставена со инспиративни цитати, илустрации, акварел, налепници, скапоцени камења, сјај и многу повеќе, да ги насликате со имагинација. Сликање СО овие самодоверливи дрвени рамки, дајте си време да уживате со вашите деца и да изградите топол однос родител-дете, рачно изработената способност ќе се подобри додека сликате свои рамки за слики. 12 Спакувајте Недовршени Дрвени Рамки дрвена Рамка за Слика за 4 х 6 Фотографии.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи