.

.

New
Кујна ГИМС Јасно Пластични Празни Стискаш Шишиња Со Диск Врвот Капи 6 Пакет 3.4 Мл Патување Шишиња ТСА Одобрени Истекување Доказ Пластични Патни Шишиња За Шампон, Ре?

Кујна ГИМС Јасно Пластични Празни Стискаш Шишиња Со Диск Врвот Капи 6 Пакет 3.4 Мл Патување Шишиња ТСА Одобрени Истекување Доказ

DEN 683.20

Стока
Во продавницата

️ € ®ДОБАР КВАЛИТЕТ q Изработен Од одличен пластичен материјал ЗА МИЛЕНИЧИЊА, одлично запечатување и полнење, издржлив, лесен и заштедува простор. Во споредба со преодните тркалезни шишиња, нашите контејнери за полнење со рамен дизајн заштедуваат простор поефикасно. ️ € ®ШИШИЊА ОТПОРНИ на ИСТЕКУВАЊЕ ● шишињата со големина на патување со Завртка, Горниот Капак На Дискот е изработен од издржлива пластика. Добро запечатете и можете да го ставите во торбата кога сте надвор. ️ € ●СЕТ ЗА ШИШИЊА ЗА ПАТУВАЊА € празни шишиња за стискање, тса шише за патување за шампон, регенератор или лосион. Лесен и удобен за носење, добар за патување, службено патување, кампување итн. Прекрасно патување дневни потреби за вас. ️ €_ ПОВЕЌЕКРАТНА употреба} пластичните шишиња за патување се совршени за одмор, службено патување или секојдневна употреба, можете да го спакувате вашиот шампон за патување, миење на телото, лосион, масло за масажа, лосиони за лице и друга козметика и производи за бања. ️ €_ УСЛУГИ ЗА ЗАДОВОЛСТВО que ви ги обезбедуваме најквалитетните шишиња со лосион за стискање, доколку поради некоја причина сте незадоволни од нашите производи, ве молиме известете ни, ќе обезбедиме целосна наплата и бесплатни поврат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи