.

.

New
Поли Џеб Плејсет, Патување Играчка со 2 Микро Кукли, Играчка Брод &засилувач; Изненадување Додатоци, Џеб Светот Oulnite Кампот Компактен

Поли Џеб Плејсет, Патување Играчка со 2 Микро Кукли, Играчка Брод &засилувач; Изненадување Додатоци, Џеб Светот Oulnite Кампот

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

Овој симпатичен џебен Светски Компактен Камп За Кампови Е одличен За забава Во Движење и се отвора за забавна авантура за кампување со микро поли и шани кукли и додаток за брод. Откријте ги и истражете ги овие забавни активности и открива : камперот се преклопува во бања за глампување (куклата може да седи на тоалетот); куклите можат да се лулаат напред-назад и да висат од импровизирана лежалка на месечината; се отвора вреќа за спиење, така што девојките лежат под неа; се отвора површина на дрво за да открие гнездо на верверички; девојките можат да одат по езерската палуба и рибите и да ја "вртат" водата за да откријат што има под водата; и да прскање со додатокот за брод. Компактен доаѓа со ремен за децата да можат да го носат како нараквица или чанта и тоа е доволно мало за да се земе насекаде. Со забавни активности и додатоци, куклите Поли и Шани се поставени за крајната авантура за кампување. Поли Стап технологија ви овозможува да се држи на кукли насекаде на компактен. Само ставете ја налепницата од листот со налепници (вклучена) насекаде и куклите ќе се залепат за налепницата. Вклучува Компактен Камп За Џебен Свет, микро поли и шани кукли, додаток за брод и лист за налепници. На возраст од 4 и повеќе години. Плејсет. Време е за мала забава на сонце со Поли Џеб! Земете го овој симпатичен Џебен Свет во форма На Був компактен во движење и забавувајте се со авантура за кампување исполнета со микро поли и шани кукли и нивниот додаток за брод! Отворете го компактот за да ги истражите и откриете овие забавни активности : камперот се преклопува за да открие глампувачка бања со када и тоалет (куклите можат да седат на тоалет); куклите Поли и Шани можат да висат од месечевата импровизирана лежалка и карпа напред-назад; вреќата за спиење се отвора за девојките да можат да лежат под неа; областа на дрвото се повлекува за да открие гнездо на верверица; Поли и Шани можат да одат по езерото палуба и риба, и "вртете" ја водата за да откриете што има под водата; и направете прскање со додатокот за брод! Толку многу забава во голема отворено! Џебниот Свет компактен Камп За Бувови доаѓа и со ремен за децата да можат да го носат како нараквица или чанта! Со технологијата На Поли Стап, микро куклите можат да се држат насекаде на компактниот. Ставете налепница од листот со налепници (вклучена) на компактот и куклите ќе се залепат за налепницата каде и да се стават. Компактен е доволно мал за да се земе насекаде, во секое време за забава поли џеб авантури. Боите и украсите може да варираат. На возраст од 4 и повеќе години.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи