.

.

New
О. Ц. Бела Сз-ОБ-150 Помошна Објективна Леќа За Пролитни Микроскопи, 1,5 х Зголемување

О. Ц. Бела Сз-ОБ-150 Помошна Објективна Леќа За Пролитни Микроскопи, 1,5 х Зголемување

DEN 2470.56

Стока
Во продавницата

Објективен објектив За микроскопи од серијата о. Ц. Бел Пролит Стерео-Зум (се продава одделно). 1.5 Х зголемување. Објективната Леќа O. C. White SZ-OB-150 1.5 x Е дизајнирана за употреба со Микроскопи од серијата Pro Zoom 4.5 и има работно растојание од 38mm.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи