.

.

New
Дозоти 4 Светло Суета Светло Тела 29 Инчи Четкани Никел Бања Тела Со Бело Стакло Нијанси За Бања Осветлување, УЛ Наведени

Дозоти 4 Светло Суета Светло Тела 29 Инчи Четкани Никел Бања Тела Со Бело Стакло Нијанси За Бања Осветлување, УЛ Наведени

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

ЧЕТКАН НИКЕЛ БАЊА СВЕТЛО ТЕЛА-Елегантен, четкан никел заврши носи светла, современ изглед на вашиот дом. Млечно-белата нијанса има одлична преносливост на светлината и тивко емитува светлина. ДИМЕНЗИЈА - Оваа 4 светлина бања суета светлина мерка 29 "должина x 7.9" висина x 5.9 " ширина (вкупната големина со стакло сенка). Плоча за монтирање мери 4,9" должина х 4,9 " висина. Стаклената нијанса е 5,5" висок х 4,3 " дијаметар. УСЛОВ ЗА СИЈАЛИЦА-4-те уреди за суета на светлината бараат 4 x E26/Средна база Максимум 60 W Сијалица (Не Е Вклучена). Компатибилен е со LED светилки, CFL светилки, халогени светилки или блескаво светилки за ваша погодност. ИНСТАЛИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ НАЧИН-Го Вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација. Уредите за осветлување на бањата преку огледало може да се инсталираат со светла свртени нагоре или надолу. КВАЛИТЕТ-УСЛУГА-подготвуваме бесплатни заменски стаклени нијанси во магацинот и нашиот магацин Во Калифорнија за брза замена. Ако имате какви било прашања во врска со тела за суета или вашата стаклена сенка е скршена, можете да кликнете на "Досоти" и потоа кликнете на "постави прашање" за брзо да контактирате со нас, ние ќе ви помогнеме за 12 часа. Вклучена сенка. Изработени од четкан никел метал. Вклучува 4 млечно бели стаклени нијанси. Сијалица база : е26 приклучок (сијалица не се вклучени). Тип на сијалица : ЛЕР, ЦФЛ, халоген или блескаво. Стил : Модерен. Заврши : Четкан никел. Материјал : Метал + млечно бело стакло. Форма : Ѕид светлина. Тип На Моќност : Хардвер. Напон : 110-120 V. Моќност : 60w максимум по сијалица.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи