.

.

New
Вијала со капа, необјавено, 32 ml, PK715

Вијала со капа, необјавено, 32 ml, PK715

DEN 331.20

Стока
Во продавницата

Цена за : Секоја ставка : Вијала со капа, необјавена висина : 2,80 "Материјал на градежништвото : Полистирен ДИА. : 1.24" Материјал за затворање на лаборатории : Полиетилен (ПЕ) Капацитет : 1 мл (32 мл) Висина на лаборатории - Англиски : 2,8 "Затвори за затворање на поставата : Polystyrene Labware Основен материјал : пластична лабораториска боја Боја на телото : Јасна боја : Јасна со лабораториски материјал за бела капа Материјал за тело : Полистирен. Со капа, неисправен, лабораториски материјал за затворање полиетилен (PE), лабораториски материјал за тело полистирен, количина на пакет 715 '.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи