.

.

New
Дрвени Трансформирачки Возила Роботи Градежни Возила Роботи Когнитивни И Моторни Вештини Развиваат Сет

Дрвени Трансформирачки Возила Роботи Градежни Возила Роботи Когнитивни И Моторни Вештини Развиваат Сет

DEN 1439.84

Стока
Во продавницата

Направено од дрвен материјал, многу кул трансформирачки робот робот за автомобили. Оваа бројка за акција на дрво е повеќе од часови забава;. Помош во когнитивно подобрување преку подобрување на моторните вештини, координација рака-око и креативност. Симпатичен и совршен подарок за деца.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи