.

.

New
Акделко Ултрамакс 10-Брои Ааа Батерии, Алкална Батерија Со Напредна Технологија, 10-Годишен Рок На Траење, Затворено Пакување

Акделко Ултрамакс 10-Брои Ааа Батерии, Алкална Батерија Со Напредна Технологија, 10-Годишен Рок На Траење, Затворено Пакување

DEN 87.84

Стока
Во продавницата

10 ААА УЛТРАМАКС БАТЕРИИ : Вклучува 10 ааа алкални батерии со напредна технологија и долготрајна моќност. СЕКОЈДНЕВНИ УРЕДИ : Акделко Ааа ултрамакс батериите испорачуваат оптимална моќност на вообичаените уреди за домаќинство секој ден, како што се часовници, далечински управувачи, контролори на игри, дигитални фотоапарати, компјутерски тастатури, компјутерски глувци, играчки и многу повеќе. ПОВЕЌЕ МОЌНОСТ : алкалните батерии ACDelco Ultra MAX испорачуваат долготрајна максимална моќност што е конзистентна и сигурна. 10-ГОДИШЕН РОК на траење : алкалните батерии ACDelco Ultra MAX се изградени да траат со импресивен десетгодишен рок на траење. ВЛИЈАНИЕ ВРЗ ЖИВОТНАТА средина : нашите алкални батерии од 1,5 волти не содржат жива или кадмиум, што ги прави паметен избор за вашето семејство и за животната средина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи