.

.

New
Продавница Шангинг Фудбалер Ѕвезда Роналдо Мултифункционален Патување Повик Ранец Фудбалски Клуб Навивачи Торба Лаптоп Дневен Пакет

Продавница Шангинг Фудбалер Ѕвезда Роналдо Мултифункционален Патување Повик Ранец Фудбалски Клуб Навивачи Торба Лаптоп Дневен

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

1.Најдобар Подарок За Навивачите На Роналдо. 2.МАТЕРИЈАЛ за ранец : Висококвалитетно платно отпорно На Вода со комплетна постава, носечка, но лесна. Обложените ремени за рамо се широки со висок материјал за пропустливост, го намалуваат притисокот на рамото и вратот и се одржуваат ладни кога го носите долго време. 3.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОДДЕЛ : Ранецот има повеќе прегради за складирање и карактеристики за дополнителни материјали и додатоци како вашиот лаптоп, i Phone, i Pad, пенкало, клучеви, паричник, книги, облека, шише, пасош и многу повеќе, надворешен USB со вграден кабел за полнење. 4.ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 19 € 6€12 инчи. 5.It е одличен ранец за секојдневен живот. Можете да го однесете на колеџ, шопинг, возење велосипед, патување. 1.Најдобриот Подарок За Навивачите на Роналдо 2.МАТЕРИЈАЛ за ранец : Висококвалитетно платно отпорно На Вода со комплетна постава, носечка, но лесна. Обложените ремени за рамо се широки со висок материјал за пропустливост, го намалуваат притисокот на рамото и вратот и се одржуваат ладни кога го носите долго време 3.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОДДЕЛ : Ранецот има повеќе прегради за складирање и карактеристики за дополнителни материјали и додатоци како вашиот лаптоп, i Phone, i Pad, пенкало, клучеви, паричник, книги, облека, шише, пасош и многу повеќе, надворешен USB со вграден кабел за полнење 4.ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 19 € 6€12 инчи 5.It е одличен ранец за секојдневен живот. Можете да го однесете на колеџ, шопинг, возење велосипед, патување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи