.

.

New
Сариок Јасна Тоалетна Торба Пвц Патувачка Козметичка Торба Фламинго Сладолед Транспарентни Кеси За Шминка Со Рачка Видете Низ Пластична Проѕирна Футрола, Со Разл?

Сариок Јасна Тоалетна Торба Пвц Патувачка Козметичка Торба Фламинго Сладолед Транспарентни Кеси За Шминка Со Рачка Видете Низ

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Затворање на патент. Различна Големина : 3 различни големини за удобно носење : козметика; тоалети; комплет за бричење; предмети за бебиња; канцелариски материјал; електронски уреди; итн. Идеална козметичка торба за патување, тоалетна торба до теретана, организација на бања, секојдневна торба за носење/употреба. Јасен И Силен Материјал : Кристално проѕирна козметичка кеса која ви овозможува да имате јасен поглед на она што е внатре. Еко-Пријателски Силен пвц материјал, помек и поиздржлив, издржлив и еднократно. Водоотпорен : Изработен од висококвалитетен пвц материјал за удобна организација. Водоотпорната и отпорна на Прашина функција е за чување на сите предмети безбедни, вклучени Течности, барем отпорни на протекување во случај да се истури едно од вашите шишиња. Лесен и лесен за носење. Подобрена Лента За Патент и Рачка : Цврст мазен патент, голем отвор на патент и луксузен извлекувач на патент го олеснуваат отворањето и пакувањето. И тоа е отпорно на корозија. Патент торба е потрајни од оние инфериорни патент-врвот кеси. Со сите истражувања за тоалетни кеси, додаваме лента за рачка за да ја направиме попогодна. Одличен И Корисен Подарок : Совршен комплет за подароци за вашиот родител, пријател и семејство, соодветен за секој празник, специјален настан или само за да му се заблагодарите на никого. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи