.

.

New
Спирала Зашиени Полирање Диск Огледало Полирање Диск 6 Инчи За ТАБЕЛА GQ9

Спирала Зашиени Полирање Диск Огледало Полирање Диск 6 Инчи За ТАБЕЛА GQ9

DEN 511.52

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Предвремено затворање. Лесно За Инсталирање : Дисковите За Полирање Се Централна Дупка Од 1/2 Инчи Погодна За Повеќето Машини За Брусење. [Професионален Дизајн] : Тркалата За Полирање Се Многу Подебели За Да Траат л. онгер и Обезбедуваат Поголема Површина. Дизајнот Со Дебели Концентрични Зашиени Кругови Ги Држи Ајерите Поцврсти Заедно Овозможувајќи Да Се Примени Поголем Притисок. [Употреба] : п. олишинг И Полирање Дрво, Метал, Леано Железо, Месинг, Алуминиумска Бронза И Камен, Итн. [Направете Ја Вашата Работа Полесна] : Дополнителните Дебели Дискови За Полирање Се 70 Слоја. Додаток. Л Слоевите можат Да ја Подобрат Ефикасноста на Работата. Дијаметар : 6 Инчен Лице, 1/2 Инчен Игла Дупка, Ч : 1 Инч (70 Слоеви), Материјал : 100% Памук. Внимание : Поради Неговиот Фин Памучен Полишин. г Тркало, Тоа Ќе Има Малку Летање Влакна Кога Работат За Прв Пат. Вклучува : Крпа За Полирање X 2 Забелешка : Може Да Има Грешки од 2-3 см Поради Рачно Мерење. ent.Ве Молиме Дозволете Мала Грешка Во Мерењето. И Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја На Предметот. Благодарам!. Спирала Зашиени Полирање Диск Огледало Полирање Диск 6 Инчен (70 Слоеви) За ТАБЕЛА GQ9.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи