.

.

New
УНИМЕИКС Четка За Повлекување Кабуки Четки За Патување Четки За Шминка За Лице Четка За Руменило Четка За Подлога За Течна Шминка, Пудра, Контурирање, Крем

УНИМЕИКС Четка За Повлекување Кабуки Четки За Патување Четки За Шминка За Лице Четка За Руменило Четка За Подлога За Течна Шминка,

DEN 1206.40

Стока
Во продавницата

Изработени од меки синтетички влакна и цевка во форма на капсула. Повлекување мини разноврсна четка за шминка кабуки. Професионални меки синтетички влакна за четка за шминка. Дизајниран за секојдневна шминка или патување наоколу или работна шминка. Се користи за мешање Течност, крем, подлога, пудра, руменило, коректор, беспрекорна козметика во прав.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи