.

.

New
Стив Маден Унисекс-Дете Адаптивни Сузи Мери Џејн

Стив Маден Унисекс-Дете Адаптивни Сузи Мери Џејн

DEN 704.00

Стока
Во продавницата

Произведено во САД или Увезено. Синтетички гумен ѓон. Стив Меден Деца Адаптивни. Девојки адаптивни мери џејн фустан чевли. Т ремен горниот дизајн на круг пети силуета. Прилагодливо затворање на бравата на глуждот. Ниска блок пета со навртки единствен.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи