.

.

New
Силиконски Градите Рампа Жените Деколте Еднократно Анти-Брчки Градите Влошки Срцето Транспарентен, Елиминирање И Спречување На Брчките На Градите

Силиконски Градите Рампа Жените Деколте Еднократно Анти-Брчки Градите Влошки Срцето Транспарентен, Елиминирање И Спречување

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Изработен од медицински силиконски материјал, нема да предизвика иритација. Го одржува изгледот на кожата дебеличка и навлажнета и ги елиминира брчките на пределот на градите. Мека и удобна контура, лесна е за употреба. Пренослива големина и лесна, може да се носи со вас насекаде. Оваа силиконска подлога за градите може да биде повеќекратна употреба, доколку се користи правилно. Опис : Силиконската Подлога за Градите ги намалува постоечките брчки и го намалува формирањето на брчки со сонце, стареење и спиење на страна, помага да се Задржи изгледот на кожата дебел и навлажнет. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Силиконски Материјал За Подлога За Градите : Силиконска Боја : Транспарентна Големина : Прибл. 14,5 х 13см / 5,7 х 5,1 Инч Тежина : Прибл. 54гр Пакет Листа : 1 х Силиконски Градите Рампа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи