.

.

New
Цотмо Училиште Автобус Монитор Подарок Назад Во Училиште Подарок За Вработените Во Училиштето Торбичка За Шминка Торба 

Цотмо Училиште Автобус Монитор Подарок Назад Во Училиште Подарок За Вработените Во Училиштето Торбичка За Шминка Торба 

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијално масло, тоалети, комплет за бричење, вредни предмети и така натаму. ●ГОЛЕМИНА на КЕСА ● 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см (6,69 инчи) . СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. ●Издржлив Материјал●Изработен од платно со метален патент, мек и удобен, отпорен на нечистотија и абразија, лесен за чистење. Мала тежина, многу издржлива и лесна за носење. €ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенка за очи и така натаму. Ги одржува сите ваши работи убави и организирани, така што не мора постојано да барате сѐ. И оваа мермерна торба за шминка е пренослива и лесна, лесна за носење. Можете да ја донесете вашата козметика насекаде. ●СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК} оваа торба за шминка не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку и за подароци. Погоден за различни сцени или фестивали, за вашето семејство, пријатели, колеги итн. Нашата козметичка торба е одличен избор за празнични подароци, како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи